Futbol, Piłka

10 najlepszych drużyn piłkarskich na świecie według FIFA na sezon 2018-2019

Gra w piłkę nożną przeszła wiele zmian w ostatnim stuleciu. Od wprowadzenia zasady spalonego po rozwój nowych lig piłkarskich, wiele rzeczy zmieniło się w tym sporcie na przestrzeni czasu.

Piłka nożna to popularny sport uprawiany na całym świecie. Z biegiem czasu ewoluował i nadal się zmienia, ponieważ staje się coraz bardziej popularny.

10 najlepszych klubów wszech czasów

Debata o tym, kto jest najlepszym zespołem w historii, nigdy nie zostanie rozwiązana. Każda osoba ma swoje zdanie i jest wiele zespołów, które można określić jako najlepsze w innej epoce. Jednak wszyscy możemy się zgodzić, że te 10 drużyn znajduje się na szczycie listy.

W tym artykule zamierzam uszeregować 10 najlepszych klubów wszechczasów, używając zestawu kryteriów, aby określić, która drużyna jest lepsza od innej. Zamieszczę również informacje o każdym klubie i dlaczego zasługują na to, by znaleźć się na tej liście.

1) Manchester United

2) Liverpool FC

3) Real Madryt

4) Bayern Monachium

5) Chelsea FC

6) AC Mediolan

7) Juventus FC

8) Barcelona F

20 najlepszych graczy na świecie w tej chwili

Poniższa lista to ranking aktualnych światowych graczy w tenisie męskim na dzień 13 marca 2018 r. Rankingi ATP opierają się na wynikach gracza w ciągu ostatnich 52 tygodni.

1. Rafael Nadal

2. Roger Federer

3. Novak Djokovic

4. Dominic Thiem 5. Alexander Zverev

6. Kevin Anderson

7. Juan Martín del Potro

8. Grigor Dymitrow

Najlepsze ligi piłkarskie w Europie

Piłka nożna ligi europejskiej jest popularnym sportem w Europie. Istnieje wiele lig uważanych za najlepsze na kontynencie. Te ligi oferują jedne z najbardziej konkurencyjnych akcji piłkarskich na świecie.

Angielska Premier League, La Liga i Serie A to jedne z najlepszych europejskich lig piłkarskich. Istnieją od wielu lat i z każdym rokiem stają się coraz silniejsze. Mają jednych z najlepszych graczy w Europie i co roku przyciągają miliony fanów.